Site icon LubuMenas.lt

Įtempiamos lubos su apšvietimu

Įtempiamos lubos su apšvietimu tai galimybė ne tik apšviesti patalpą, kurioje montuojamos šio tipo lubos, tačiau ir galimybė pasireikšti jūsų vaizduotei ir taip sukurti itin įspūdingą interjero dizainą, kuris jūsų namus pavers išskirtiniais. Norime jums pateikti kelias apšvietimo idėjas, kurios jums padės išsirinkti tiek įtempiamų lubų rūšį, tiek ir jų apšvietimo būdą.

Įtempiamos lubos su įleistu LED apšvietimu

Tai pats paprasčiausias ir populiariausias įtempiamų lubų apšvietimas, kurį, kaip ir baltas matines lubas, galime pavadinti klasika. Jis puikiai dera prie matinių, satininių ar blizgių įtempiamų lubų ir puikiai atlieka savo pagrindinę funkciją t.y. puikiai apšviečia patalpą.

Kodėl šis įtempiamų lubų apšvietimas vadinamas įleistu? Taip yra dėl to, jog į iš anksto padarytas įtempiamų lubų skyles montuojami apvalūs LED šviestuvai beveik neišsikiša iš po PVC plėvelės.

Įleidžiami LED šviestuvai

Įtempiamos lubos su linijiniu LED apšvietimu

Šiam lubų apšvietimo sprendimui naudojamos LED juostos, kurios derinamos su įvairaus tipo įtempiamomis lubomis. Jos gali būti montuojamos tiek po PVC plėvele, tiek ir viename lygyje su ja. LED juostą galime panaudoti net keliais būdais.

„Plaukiojančios“ įtempiamos lubos

Lubos vadinamos „plaukiojančiomis“ dėl to, jog sudaromas įspūdis, kad lubos nėra pritvirtintos. Renkantis šį įtempiamų lubų apšvietimą dažniausiai naudojamos matinės įtempiamos lubos po kuriomis pritvirtinamas linijinis LED apšvietimas. Jis montuojamas ties įtempiamų lubų perimetru.

„Sklandančios“ įtempiamos lubos

„Sklandančios“ lubos labai panašios į „plaukiojančias“, kadangi apšvietimas sumontuotas ties įtempiamų lubų perimetru. Šiam apšvietimo sprendimui būdinga tai, kad LED juostos montuojamos viename lygyje su įtempiamomis lubomis. Dėl šios priežasties aiškiai matoma PVC plėvelės ir LED juostos sankirta, tad sukuriamas „sklandančių“ lubų efektas.

Skaidrios įtempiamos lubos su apšvietimu

Tai labai moderniai ir išskirtinai atrodantis lubų apšvietimo spendimas. Jis visiškai neįpareigoja, kadangi skaidri PVC plėvelė su LED juostomis gali būti naudojama apšviečiant tiek visas, tiek ir dalį lubų. O pagrindinis šio apšvietimo principas – LED juostų naudojimas po skaidria PVC plėvele ties jų perimetru.

Apšviečiant dalį lubų, skaidri plėvelė derinama su dar viena įtempiamų lubų rūšimi. Dažniausiai tai būna baltos matinės įtempiamos lubos. Tokiu atveju apšvietimas montuojamas tik po skaidria lubų dalimi.

Žinoma, apšvietimas gali būti montuojamas ne tik ties skaidrių įtempiamų lubų perimetru, bet ir virš jų. Tačiau šis apšvietimo būdas dažniausiai naudojamas tada, kai norima išskirti tam tikrą patalpos erdvę. Todėl skaidri plėvelė bus derinama su matine, satinine ar blizgia plėvele, o taip pat dažniausiai ir su kitu įtempiamų lubų apšvietimo būdu. Jei klausimai kyla dėl kainos, tikslią ją įvardins LubuMenas.lt meistrai, žinodami jūsų lūkesčius.

Kiti LED juostų panaudojimo būdai

LED juostų panaudojimo spektras platus. Jas galima naudoti ties įtempiamų lubų viduriu, ties jų šonu ar skersai jų. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos ribų! Pateikiame dar kelis LED juostų panaudojimo būdus:

Įsitikinome, kad įtempiamos lubos su apšvietimu gali ne tik atlikti savo funkciją t.y. apšviesti patalpą, tačiau ir sukurti nepaprastai atrodantį lubų vaizdą bei interjerą paversti išties išskirtiniu. Jei vis dar dvejojate, koks lubų apšvietimo būdas labiausiai tiktų prie jūsų interjero, šiuo klausimu pasitarkite su mūsų įtempiamų lubų ekspertais. Tai galite padaryti telefonu +37064747647 arba elektroniniu paštu info@lubumenas.lt.

Exit mobile version