Įtempiamos lubos Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje

Įtempiamos lubos Vilniuje

MB „Lubų menas” – modernios, stilingos ir kokybiškos įtempiamos lubos Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje. Teikiame aukštos kokybės įtempiamų lubų montavimo bei gamybos paslaugas, siūlome profesionalias konsultacijas bei patarimus, parduodame įtempiamų lubų priedus.

Individualiai atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikį, patariame pasirenkant PVC plėvelės tipą, apšvietimą bei karnizus. Nuolat vykdome įvairaus pobūdžio akcijas bei konkursus, suteikiame individualias nuolaidas sumažindami kainas. Ir visa tai tam, kad savo klientams galėtume pasiūlyti tai kas geriausia – aukščiausią kokybę!

Darbus atliekame greitai ir kokybiškai nepriklausomai nuo gyvenamosios ar komercin4s veiklos vietos:

Matavimus patalpose esame pajėgūs pradėti tą pačią ar kitą dieną dieną po skambučio. Pasirinktas lubas bei jų konstrukcijas sumontuojame per 1-2 dienas!

Mūsų privalumai

Didelis įtempiamų lubų pasirinkimas

Siūlome platų įtempiamų lubų pasirinkimą. Įtempiamos lubos gali būti matinės, blizgios, satininės, pusiau skaidrios, su nuotrauka, kelių lygių. Padedame išsirinkti patį geriausią lubų tipą ir apšvietimą jūsų pasirinktoms patalpoms.

Lubos laiku ir greitai

Užtikriname, jog net 99% pasirašytų sutarčių įvykdysime laiku, o montavimus atliksime greitai per 1-2 dienas. Visa tai dėka to, jog pas mus dirba tik aukštos kvalifikacijos darbuotojai su patirtimi, kurie operatyviai montuoja įtempiamas lubas.

Kvalifikuoti darbuotojai

MB „Lubų menas” komandoje yra tik kvalifikuoti ir savo darbą gerai išmanantys įtempiamų lubų specialistai. Todėl darbus atliekame profesionaliai ir kokybiškai.

Ar „Lubų menas“ suteikia garantiją?

Tikrai taip. Mūsų įmonėje suteikiama 24 mėnesių garantija montavimui ir 10-ties metų garantiją įtempiamų lubų audiniu.

Garantijos sąlygos:

MB „Lubų menas“ suteikia garantiją įtempiamoms luboms ir užtikrina, kad PVC plėvelė nepakeis savo pirminės išvaizdos t.y. spalvos ir tekstūros. O taip pat garantuoja, jog lubos yra tinkamai pritvirtintos. Užsakovas yra supažindinamas su eksplotacijos taisyklėmis ir jomis vadovaujasi, kadangi garantija galios tik tuo atveju, jei jis teisingai vadovausis šiomis taisyklėmis.

Eksploatacijos taisyklės:

  • Lubų paviršius negali būti liečiamas aštriomis detalėmis, kurios gali pažeisti plėvelę.

  • Negalima savarankiškai įtempiamose lubose daryti skylių.

  • Jei pažeidėte lubas, susisiekite su MB „Lubų menas“ įtempiamų lubų specialistais.

  • Matinės, skaidrios ir satininės lubos yra valomos su švelnia šluoste ir muiluotu vandeniu, o blizgios įtempiamos lubos su langų valikliu ir švelnia šluoste.

  • Į įtempiamas lubas rekomenduojame montuoti iki 35 W galingumo halogeninius šviestuvus arba iki 40 W šviestuvus su kaitininimo lempomis.

  • Jei norite išmontuoti lubas kreipkitės į mūsų specialistus.

  • Užtikrinkite, jog ant įtempiamų lubų nepateks dažų, lako ar panašių apdailos priemonių.

  • Patalpa turi būti tinkamai šildoma, kad temperatūra nenukristų žemiau 0 laipsnių.

  • Patalpoje temperatūra negali būti aukštesnė nei +60 laipsnių.

  • Įtempiamų lubų „užliejimo“ atveju išjunkite šviestuvus ir susisiekite su mūsų meistrais.