Įtempiamos lubos Vilniuje

Įtempiamos lubos Vilniuje

Kas gali būti maloniau akims, už įspūdingas lubas bute, namuose ar biure? Šiuolaikinių technologijų dėka lubos taip pat gali būti meno kūriniu.

“Lubų menas” – modernios, stilingos ir kokybiškos įtempiamos lubos. Mes siūlome nepriekaištingą medžiagų ir darbų kokybę, profesionalias konsultacijas, patarimus ir pasiūlymus kiekvienam klientui individualiai, tai naujausios ir labiausiai Jūsų namams, biurui ar kitoms patalpoms, tinkančios idėjos. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.

Įtempiamos lubos sukuria išskirtinę aplinką bet kurioje erdvėje. Šios lubos pasižymi praktiškumu, estetiškumu, patikimumu ir saugumu, todėl yra perspektyviausia lubų sistema.

Mūsų privalumai

Stengiamės palengvinti Jūsų gyvenimą!

Siūlome platų paslaugų spektrą pradedant nuo pagalbos renkantis medžiagas iki įtempiamų lubų montavimo. Profesionaliai konsultuojame, matuojame, esame patyrę projektavime – visa tai įskaičiuota į įtempiamų lubų bendrą kainą.

Laiku, greita ir patogu

99% pasirašytų sutarčių įvykdoma sutartu laiku, montavimas galimas iškart 1-2 dienų laikotarpyje po įtempiamų lubų užsakymo, visa tai dėka to, jog pas mus dirba tik aukštos kvalifikacijos, patyrę darbuotojai, kurie greitai ir operatyviai montuoja įtempiamas lubas, nebendradarbiaujame su samdomais ekipažais. Rūpinamės mūsų darbo kokybe ir įtempiamų lubų estetine išvaizda.

Dirbame atsakingai!

“Lubų menas” įmonėje dirba tik aukštos kvalifikacijos darbuotojai su ilgamete patirtimi. Mes nesimokome darydami Jums įtempiamas lubas, esame patyrę ir jau mokame atlikti savo darbą nepriekaištingai ir geriausiai šioje srityje.

Ar „Lubų menas“ suteikia garantiją?

Tikrai taip. Mūsų įmonėje suteikiama 24 mėnesių garantija montavimui ir 10-ties metų garantiją įtempiamų lubų audiniu.

Garantijos sąlygos:

Gamintojas suteikia garantiją, kad įtempiamos lubos nepakeis savo spalvos, tekstūros, bei garantuoja kokybišką įtempiamų lubų harpuno privirinimą.

Garantija galioja jei užsakovas teisingai vadovaujasi „Eksploatacijos taisyklėmis“.

Eksploatacijos taisyklės:

  • Neliesti įtempiamų lubų aštriais/šiurkščiais daiktais.

  • Nerekomenduojama daryti savarankiškus “iškirpimus, pradurimus” lubose.
  • Jei įtempiamos lubos pažeistos mechaniškai arba atsiradus defektams reikėtų iškviesti mūsų kvalifikuotus specialistus.
  • Plauti lubas rekomenduojame muiluotu vandeniu ir drėgnu audiniu (poto nusausinant mikropluošto šluoste) arba su spiritiniais valikliais kurie nepalieka dėmių (pvz. langu, veidrodžiu plovikliu), t.y. nedažančiomis priemonėmis.
  • Lempų galingumas: įmontuojamuose halogeniniuose šviestuvuose ne daugiau kaip 35W, įmontuojamuose šviestuvuose su kaitinimo lempomis – ne daugiau kaip 40W.
  • Išmontavimo klausimais būtina kreiptis į mūsų specialistus.
  • Venkite kontakto ant audinio paviršiaus su priemonėmis dažų ar lako pagrindo/skiedikliais.
  • Oro temperatūra patalpoje turi būti ne žemesnę nei 0 C. Rekomenduojama oro temperatūra įtempiamų lubų patalpose nuo +5 C iki +50 C.
  • Jei įtempiamos lubos yra užliejamos iš viršutinio aukšto, reikia būtinai išjungti visus šviestuvus ir iškviesti mūsų specialistus