Site icon LubuMenas.lt

Kiek kainuoja įtempiamos lubos

Kiek kainuoja įtempiamos lubos. Kuriant interjerą ir įrenginėjant ar remontuojant namus, daug dėmesio skiriama grindims ir sienų apdailai, tačiau lubos tarsi pamirštamos. O šiuolaikiniame interjere jos tikrai vaidina svarbų vaidmenį! Tiesa, itin daug lubų apdailos būdų nėra, bet vienas iš populiariausių ir vis dar populiarėjančių – tai įtempiamos lubos. Nors jos rinkoje siūlomos jau daugybę metų, daugeliui vis dar kirba mintis, kad įtempiamų lubų kaina yra labai brangus sprendimas. Panagrinėkime, kaip yra iš tikrųjų ir suprasite, kad įtempiamų lubų kaina yra kone geriausias ir praktiškas pasirinkimas Jums kiekvienu individualiu atveju.

Kiek kainuoja įtempiamos lubos

Kiek kainuoja įtempiamos lubos

Satininės lubos

Kaip ir kitų apdailos darbų, taip ir įtempiamų lubų kaina priklauso nuo sunaudojamų medžiagų kiekio ir darbų apimties. Dėl to svarbu įvertinti patalpos plotą, perimetrą, šviesos taškus ir kt. Įtempiamos lubos kaina skiriasi ir dėl naudojamų medžiagų pasirinkimo – PVC plėvelė kainuoja pigiau, tačiau yra niuansų, kuriais atvejais techniškai nerekomenduojama montuoti įtempiamų lubų. Įtempiamų lubų konstrukcija nuo 3 centimetrų iki 10 gali sumažinti lubų aukštį. Ne visos erdvės turi tokias technines galimybes. Todėl pradžioje, vietoje klausimo apie kainą naudinga pasidomėti ar Jūsų erdvėms įtempiamos lubos yra tinkamos..

Antra vertus, skaičiuojant lubų kainą reikėtų atsižvelgti ir į tai, kad įtempiamos lubos puikiai paslepia senųjų lubų netobulas linijas – juos sutvarkyti lyginant ir glaistant paprastai kainuoja išties nemažai. MB Lubų menas įtempiamos lubos kainuoja nuo 9 eurų + PVM ir kyla atsižvelgiant į darbų mastą bei sudėtingumą. Naudinga atminti, kad lyginant tokių lubų kainas su alternatyvomis, tokiomis kaip pvz. gipso kartono lubomis, įtempiamų lubų kaina bus kelis kartus mažesnė. Kyla abejonių, susisiekime ir mes pateiksime tokį pasiūlymą, kurio atsisakyti nepajėgsite!

Įtempiamų lubų įvairovė

Blizgios lubos

Daugelis pamatę šį sprendimą namuose ar viešosiose erdvėse, susižavi jomis akimirksniu. Iš tikrųjų įtempiamos lubos suteikia neribotą laisvę kurti bei tobulinti interjerą. Gali skirtis ne tik jų spalvos ir atspalviai, bet ir tekstūra – pastaruoju metu populiarėja vadinamos satininės lubos. Taip pat galima naudoti ir spaudą ant PVC plėvelės. Itin įspūdingai atrodo žvaigždėtas dangus, tačiau tokios įtempiamos lubos yra šiek tiek brangesnis sprendimas, kainuoja daugiau. Sprendimas visada yra. Įtempiamas lubas galima rinktis pagal savo norus ir finansines galimybes – jei standartinės baltos lubos kainuoja apie 10 eurų už kvadratinį metrą, tai unikalios lubos su spauda gali kainuoti ir kelis kartus brangiau. Tačiau atsižvelgiant į greitą darbų atlikimą taupant brangų laiką, nereikalaujančio aplinkos tvarkymo proceso, visos investicijos į įtempiamas lubas atsiperka gautu unikaliu rezultatu ir nesudėtingai įgyvendinta Jūsų idėja tobulinant interjerą. Kokių lubų norėtumėte Jūs? Susisiekime: Kontaktai.

Kaip sužinoti įtempiamų lubų kainą?

Kelių lygių įtempiamos lubos

Daugelis gamintojų pateikia kainų lenteles, kuriose nurodoma kaina už kvadratą. Į naršyklės paieškos laukelį įveskite raktinę frazę, pavyzdžiui, „įtempiamos lubos kaina“, ir sistema išrinks aktualias nuorodas, kurių tarpe rasite ir mūsų svetainę. Vis dėlto norint sužinoti tikslesnę kainą, reikėtų kreiptis į mus tiesiogiai, skambučio pagalba arba užpildant užklausimo formą ir pateikti išsamią informaciją. Tai yra ypač aktualu, jei kambarys, patalpos ar kitos erdvės nėra standartinės formos ar norite išskirtinio sprendimo bei geriausio pasiūlymo: Kontaktai.

Rinkdamiesi, kur užsakyti įtempiamas lubas, taip pat prisiminkite, kad svarbi ne tik apdailos ir darbų kaina, bet ir kokybė. O jai tikrai verta skirti dėmesio – kokybiškos įtempiamos lubos puikiai atrodys ir patikimai tarnaus ilgus metus, o darbų brokas gali gerokai sutrumpinti jų tarnavimo terminą. Visada pasiteiraukite, kokias medžiagas meistrai naudoja, kokių alternatyvų gali pasiūlyti ir rinkitės tik MB Lubų menas aukščiausią kokybę. Suteikiama garantija atliktiems darbams neleis suabejoti net ir didžiausius reikalavimus mums keliantys klientai.

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti – MB Lubų menas.

LubuMenas.lt

Exit mobile version