Kviečiame bendradarbiauti architektus, interjero dizainerius, NT brokerius

kviečiame bendradarbiauti architektus ir brokerius

Siūlome bendradarbiauti architektams, interjero dizaineriams

Greitai ir kokybiškai sumontuosime įtempiamas lubas jūsų kuriamuose interjeruose. Dirbdami nepaliekame šiukšlių ir aptarnaujame objektus visoje Lietuvoje. Pas mus gausite ne tik platų įtempiamų lubų tipų, spalvų, tekstūrų ir medžiagų pasirinkimą – mes mielai pakonsultuosime ir pateiksime jums naudingą bendradarbiavimo pasiūlymą. Suteiksime darbų garantiją.

Praktiškai naudingi sprendimai – nekilnojamo turto administratoriams ir brokeriams

Norite padidinti savo nuomojamo ar parduodamo turto vertę? Tuomet jums verta apsvarstyti mūsų pasiūlymus kokybiškoms įtempiamoms luboms įrengti. Dirbame visoje Lietuvoje, o darbus mūsų profesionalūs meistrai atlieka kokybiškai ir greitai. Atvyksime pas jus, išmatuosime ir paskaičiuosime kainą. Papasakosime apie įtempiamų lubų įvairovę ir kas jums geriausiai tiktų.

Kodėl jums patiks mūsų įtempiamos lubos?

Kokybiškos ir ilgaamžiškos įtempiamos lubos puikiai paslepia tikrų pastato lubų trūkumus. Net prabėgus dešimtmečiams jos atrodys nuostabiai gerai. Tai tikrai praktiškas ir gražus sprendimas jūsų namų ar ofisų luboms papuošti.

Įtempiamas lubas gaminame iš metalinio arba plastikinio profilio, kuris aptempiamas kokybiška PVC plėvele arba tam skirtu medžiaginiu audiniu. Tokios lubos gali būti derinamos su įvairių tipų šviestuvais ir pasižymi lengva priežiūra.

Jums pasiūlysime pačių įvairiausių įtempiamų lubų spektrą:

  • Matinės lubos
  • Blizgančios lubos
  • Pusiau skaidrios lubos
  • Satininės lubos
  • Įtempiamos lubos pagal pasirinktą spalvą
  • Lubos su nuotrauka
  • Kelių lygių įtemptos lubos
  • Įtemptos konstrukcijos su vidiniu arba išoriniu apšvietimu

Nauda kiekvienam partneriui. Kodėl jums bus malonu bendradarbiauti su mumis?

Vertiname kiekvieną savo klientą, o partneriams visada turime naudingų pasiūlymų. Dirbdami laikomės aukščiausios kokybės standartų, todėl ir jūsų klientai bus patenkinti mūsų atliktu darbu.

Priklausomai nuo patalpose esančio lubų ploto, įtempiamos lubos gali būti sumontuotos per 1-2 dienas. Mielai atvykstame į vietą išmatavimams ir atsivežame pavyzdžių bei naudingų patarimų.

Įtempiamų lubų privalumai – jus tikrai nustebins tai, ką gausite

Įtempiamos lubos įrengiamos greitai, o montavimo metu beveik nesusidaro šiukšlių. Gausus spalvų, tekstūrų ir audinių pasirinkimas su galimybe atsispausdinti sau patinkančius vaizdus. Jos puikiai paslepia visus tikrųjų lubų nelygumus ir defektus. Įtempiamas lubas paprasta prižiūrėti, nuvalyti ir jos nepritraukia dulkių.

Įtempiamos lubos atsparios vandeniui, todėl nebaisu dėl neatsargių kaimynų iš viršutinio aukšto. Jos ilgaamžiškos, neblunka, nesutrūkinėja ir neįgeria kvapų. Ant tokių lubų nesikondensuoja drėgmė, todėl jas galima montuoti baseinuose. Įtempiamų lubų paviršiaus nereikia lyginti ir dažyti.

Įtempiamų lubų kaina ir kaip ją apskaičiuoti

Pasirinkdami įtempiamas lubas, ne tik džiaugsitės kokybiška interjero detale, bet ir nemažai sutaupysite. Savo partneriams taikome nuolaidas, atsižvelgdami į bendradarbiavimo efektyvumą, lubų įrengimo plotus, patalpų lokaciją Lietuvos atžvilgiu. Mus pakartotinai pasirenka partneriai, su kuriais jau teko dirbti ir mes tai labai vertiname. Jeigu norite sužinoti preliminarią kainą – pasinaudokite kainos skaičiuokle.

Mielai kviečiame pranešti mums apie savo ketinimus bendradarbiauti

Telefonu +370 647 47647 arba elektroniniu paštu info@lubumenas.lt