Blizgios įtempiamos lubos jūsų interjertą padarys išskirtiniu ir stulpinančiu! Blizgios lubos išsiskiria tuo, jog jų tekstūra panaši į veidrodinį ar lakuotą paviršių. Šis paviršius subtiliai atspindi visas patalpoje esančias detales. Dėl šios priežasties, šio tipo įtempiamos lubos vizualiai pakeičia, padidina ir praplečia erdvę, o veidrodinis paviršius suteikia patalpai prabangos ir išskirtinumo.

Blizgios įtempiamos lubos turi gausybę privalumų, dėl to iš kokios medžiagos jos yra gaminamos. Blizgios lubos yra gaminamos iš PVC plėvelės, kuria yra padengtas aliuminis (retkarčiais plastmasinis) karkasas, kuris yra tvirtinamas prie sienų.

Šios rūšies PVC plėvelė atrodo lyg lakuota. Priešingai nei įprastos lubos, ji visiškai neblunka ir neskilinėja. Todėl net ir praėjus dešimčiai metų, jos atrodys nepriekaištingai. Blizgios lubos yra itin saugios ir patikimos. Jos tankis yra toks didelis, jog kaimynams, gyvenantiems virš jūsų, užliejus jūsų butą, butas bus beveik 100 % apsaugotas nuo vandens. Kadangi plėvelė išlaiko net iki 100 kg vandens!

Kaip ir matinės, taip ir blizgios lubos gali būti ne tik baltos, bet ir įvairių spalvų bei faktūrų. Galima rinktis iš gausios spalvų paletės, o jei nerasite jums patinkančios spalvos, galite pasirinkti ir paveikslėlį ar nuotrauką patrauklia darbų kaina.

Kokiose patalpose dažniausiai montuojamos blizgios įtempiamos lubos?

Blizgios įtempiamos lubos labai efektingai atrodys svetainėje, jei planuojate sukurti prabangią ir išskirtinę namų erdvę. Taip pat blizgias lubas rekomenduojama montuoti mažose patalpose, tokiose kaip vonios kambarys ar tualetas, kadangi jos vizualiai padidins mažų patalpų erdvę.

Šio tipo įtempiamos lubos dažnas pasirinkimas ir baseinuose. Jos nuostabiai atspindės baseino vandenį ir sukurs itin gražų stulbinantį atspindį.

Lubos svetainėje

Kaip paruošti patalpą įtempiamų lubų montavimui?

Jei įtempiamos lubos bus įrengiamos visiškai naujai įrengtose patalpose, reikia žinoti:

  • Lubos montuojamos prieš antrą dažymą arba prieš tapetavimą;
  • Iš patalpos reikia išnešti visas statybines šiukšles;
  • Turi būti jau suvedžiota elektros instaliacija, įrengtos ventiliacijos ir kitos angos;
  • Negali keistis šviestuvų montavimo vieta ir sienų perimetras;
  • Turite jau turėti šviestuvus.

Jei įtempiamos lubos bus montuojamos seniau įrengtose patalpose:

  • Turite atlaisvinti sienas: nuimti visus aštrius daiktus, paveikslus, veidrodžius, pastumti baldus ir pan.;
  • Turite iš kambario išnešti gėles ir daiktus, kurie gali trukdyti lubų montavimui;
  • Turite jau turėti šviestuvus.

Visas instrukcijas, kaip konkrečią patalpą paruošti įtempiamų lubų montavimui, jums pateiks mūsų profesionalūs darbuotojai matavimų metu.