Įtempiamos lubos kaina

PARAMETRAI

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Kainos skaičiuoklė

PARAMETRAI

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Kodėl įtempiamos lubos geriausias sprendimas?

Vis dar dvejojate, ar įtempiamos lubos yra geras sprendimas? Tuomet turite būtinai sužinoti pagrindinius įtempiamų lubų privalumus ir tai ne tik įtempiamos lubos kaina!

Nepaisant to, kad šių lubų kaina yra viena iš patraukliausių rinkoje, jos ne tik gan pigiai kainuoja, bet ir yra itin patvarios. Jos, priešingai nei dažytas lubų paviršius, neskylinėja ir netrūkinėja. Todėl įtempiamų lubų pasirinkimas yra ne tik patrauklus savo kaina, bet ir išties ilgaamžis! O norint, jog lubos tarnautų kuo ilgiau pakanka jas saugoti nuo aštrių detalių, užtikrinti, kad temperatūra patalpoje nebūtų per aukšta ar per žema ir kartais tinkamai nušluostyti paviršių.

Įtempiamų lubų pagalba galima realizuoti modernias ir išskirtines idėjas taip sukuriant įspūdingą interjero dizainą. Įtempiamas lubas galima derinti su LED ar kito tipo šviestuvais, pasirinkti norimą lubų spalvą ir faktūrą arba net ant jų perkelti širdžiai mielą nuotrauką… ir tai dar ne visos galimybės! Galimybės priklauso tik nuo jūsų fantazijos.

Negana to, jos itin greitai sumontuojamos. Joms sumontuoti dažniausiai užtenka vos 1 dienos!

Šio tipo lubos turi gausybę privalumų, kuriuos būtų galima ilgai vardinti, tačiau įtempiamų lubų kaina, jų patvarumas ir ilgaamžiškumas bei modernumas yra vienos iš svarbiausių priežasčių, kodėl jos yra geras sprendimas.

Lubų kaina ir jų rūšys

Nuo ko priklauso įtempiamų lubų kaina?

Įtempiamų lubų kaina priklauso nuo to, kokios įtempiamos lubos bus montuojamos, koks patalpų plotas ir kiek patalpoje bus šviestuvų, angų bei kitų vietų, kurios turi būti sutvarkomos. Nepaisant to, mes stengiamės, jog kiekvieno kliento poreikiai būtų maksimaliai patenkinti. Dėl šios priežasties dažnai vykdome įvairias akcijas. O patalpos matavimas – visada NEMOKAMAS!

Blizgios lubos svetainėje kaina

Lubos svetainėje

20 kv. m. blizgios keturių kampų įtempiamos lubos svetainėje su šviestuvų montavimu ir vamzdžių apėjimu.

nuo 260 EUR

Matinės lubos

Lubos miegamajame

Keturių kampų satininės 15 kv. m. lubos su šviestuvais ir vamzdžių apėjimais miegamajame.

nuo 190 EUR

įtempiamos lubos kaina

Lubos virtuvėje

Baltos 12 kv. m. matinės įtempiamos lubos kaina virtuvėje su vamzdžių apėjimu ir apšvietimo montavimu.

nuo 150 EUR

įtempiamos lubos kaina

Lubos koridoriuje

Šešių kampų satininės arba matinės lubos koridoriui.
Plotas – 14 kv. m. Įskaičiuotas šviestuvų montavimas.

nuo 180 EUR

Kokios yra įtempiamų lubų rūšys?

Šios lubos gali būti įvairios: jau klasika tapusios matinės lubos; prabangiosio blizgios lubos; dalinai šviesą atspindinčios satininės lubos; pusiau skaidrios įtempiamos lubos, kurios dažnai derinamos su apšvietimu; neribojančios galimybių lubos su nuotrauka; išskirtinai atrodančios dviejų ar kelių aukštų lubos.

Kaip išsirinkti įtempiamas lubas galite skaityti paspaudę čia.

seo paslaugos kaina