Įtempiamos lubos kaina

įtempiamos lubos kaina

Svetainė

Blizgios keturių kampų lubos svetainei.
20 kv. m. lubų, šviestuvų montavimas, vamzdžių apėjimas.

Kaina nuo 260 EUR

įtempiamos lubos kaina

Miegamasis

Satininės keturių kampų lubos miegamajam.
15 kv. m. lubų, šviestuvų montavimas, vamzdžių apėjimas.

Kaina nuo 190 EUR

įtempiamos lubos kaina

Virtuvė

Matinės keturiu kampų lubos virtuvei.
12 kv. m. lubų, šviestuvų montavimas, vamzdžių apėjimas.

Kaina nuo 150 EUR

įtempiamos lubos kaina

Koridorius

Satininės arba matinės šešių kampų lubos koridoriui.
14 kv. m. lubų, šviestuvų montavimas.

Kaina nuo 180 EUR

Kodėl įtempiamos lubos geriausias sprendimas?

Įtempiamų lubų privalumus galima vardinti ilgai, tačiau galime išskirti pagrindinius – greitas montavimas ir neaukšta įtempiamų lubų kaina, taip pat prie įtempiamų lubų privalumų galima priskirti ir tai, kad suteikia neribotas galimybes įvairių dizainų projektavimui ir idėjų realizavimo. Taip pat audinys, iš kurio gaminamos įtempiamos lubos, yra atsparus ugniai. Verta paminėti, kad įtempiamos lubos turi ilgaamžiškumo garantą, teisingai jas eksploatuojant – iki 50 metų, medžiaga patvari, stipri ir elastinga (įtempiamos lubos pagamintos iš PVC plėvelės išlaiko svorį iki 100kg/m2).

Įtempiamų lubų rūšys

Įtempiamos lubos būna matinės, blizgios, satininės, permatomos ir faktūrinės, taip pat turtinga ir spalvinė gama: nuo gilaus juodumo ir klasikinės baltos spalvos. Galimas netgi pasirinkimas su vaizdais ant medžiagos, kurie įkūnys visas jūsų kambario idėjas. Įtempiamų lūpų dizainas ir jų projektavimas gali būti praturtintas kelių lygių lubomis bei standartiniu ir nestandartinių apšvietimų, tai pat LED lempomis ir dekoratyviniu apšvietimu.

Matinis ar blizgus: ar viskas kas blizga yra gerai?

Nepriklausomai nuo audinio tipo pasirinkimo, Jums teks apsispręsti kokią faktūrą renkatės : matinę ar blizgią.

Matinis paviršius įtempiamų lubų labiau tiks klasikinio stiliaus kambarius įrengti. Tokios įtempiamos lubos atrodo lyg dažytos, tačiau turi nepriekaištingai lygų paviršių.  Matiniu lubų privalumas, jog savo blizgumu neatitraukia dėmesio nuo kitų interjero detalių. Be to įtempiamų matinių lubų kaina yra pigesnė nei blizgių.

Blizgios įtempiamos lubos turi veidrodinio atspindžio efektą. Jos turi optinę apgaulę – vizualiai padidina patalpas. Tokių lubų paviršius kartu su puikiai įrengtu apšvietimu palieka neišdildomą prabangos įspūdį. Tačiau reikia būti atsargiems, tarp gero skonio ir vulgarumo yra siaura riba. Pavyzdžiui miegamajame, dekoruotame violetinėmis užuolaidomis ir atitinkamo atspalvio baldakimu, tokios lubos taps kiču.

Lubos su nuotraukomis!

Įtempiamų lubų pasirinkimas suteikia daug galimybių realizuoti užsakovo idėjas. Galima pagaminti įtempiamas lubas su freskos/vitražu imitacijomis, perkelti ant audinio nuotraukas, paveikslus, t.y. padėti užsakovui įrengti jo įsivaizduojamas lubas ir sukurti nepriekaištingą įtempiamų lubų vaizdą.