Satininės įtempiamos lubos skiriasi nuo blizgių ir matinių lubų tuo, kad jos dalinai atspindi šviesą, kuri patenka ant įtempiamų lubų, atspindėjimas. Parinkus tinkamą apšvietimą, šio tipo lubos gali labai originaliai atspindėti šviesą ir taip ne tik pripildyti patalpą šviesos bei jaukumo, tačiau ir sukurti itin įspūdingą vaizdą!

Dienos šviesoje satininės įtempiamos lubos atrodo lyg paprastos baltos niekuo neišsiskiriančios lubos, tačiau įjungus dirbtinį šviesos šaltinį, t.y. šviestuvą, jos tampa šviesesnės dėl jau minėtos šviesos atspindėjimo savybės. Priklausomai nuo žiūrėjimo krypties, šviesos šaltinio krypties ir jo intensyvumo lubos atrodys vis skirtingai ir vis savitai įdomios.

Šio tipo lubos savo išvaizda labai primena satininį audinį. Dėl šios priežasties jos ir gavo savo pavadinimą. Patalpoje, kurioje jos yra sumontuotos, sukuriamas jaukumo pojūtis.

Šio tipo įtempiamos lubos pagaminamos iš PVC plėvelės, kuri turi daug privalumų. Ant šios medžiagos nesikondensuoja drėgmė ir ji net gali atlaikyti vandenį, jei jūsų kaimynai netikėtai užlietų jūsų butą. Taip pat PVC plėvelė, priešingai nei dažai, neskilinėja ir neblunka. Tad įtemptos lubos, net ir praėjus dešimčiai metų, bus nepakeitusios savo pirminės išvaizdos. O dėka greito montavimo konkurencinga kaina jau po 1 ar 2 dienų jūs galėsite džiaugtis nuostabiomis įtempiamomis lubomis. Svarbu paminėti ir tai, jog montuojant lubas, pagamintas iš PVC plėvelės, beveik nesusidaro darbinių šiukšlių, sutaupysite ne tik lėšų ir jėgų, bet ir daug brangaus laiko.

Kaip ir blizgios ar matinės įtempiamos lubos taip ir satininės gali būti įvairių spalvų ir faktūrų. Tačiau nepriklausomai nuo spalvos, šio tipo įtempiamos lubos atrodys jaukiai ir santūriai.

Kokiose patalpose įtempiamos satininės lubos atrodys gražiausiai?

Kadangi, jos sukuria jaukią aplinką ir tiesiog spinduliuoja gera aura, jas patariama montuoti tamsiuose kambariuose, į kuriuos patenka ganėtinai mažai natūralios šviesos. Parinkus tinkamą apšvietimą satininės lubos tokias patalpas pavers jaukiomis ir šviesiomis.

Satininės lubos puikiai atrodys svetainėje, vaikų kambaryje, miegamajame, virtuvėje, koridoriuje ir pan. Taip pat jos nepriekaištingai atrodys grožio salone ar tiesiog darbui skirtose patalpose.