Baltos lubos – tai klasikinis variantas, kuris niekada nepralaimi. Jos puikiai dera prie visų interjero stilių ir tinka bet kuriai patalpai.

Atrodo jos kaip lygios idealios lubos, tik be patakų ir plyšių, kas būdinga gipskartoninėms arba tinkuotoms luboms. Jei patalpos dizaine numatyti lipdytiniai elementai, kolonos, tai jokios kitos lubos neatrodys taip efektingai, kaip baltos matinės lubos.

Matinės įtempiamosios lubos šiandien labai populiarios ir yra didžiausią paklausą turinti apdailos rūšis, kuri  gerai atrodo bet kuriame interjere.

Dėl faktūros ir šiuolaikinių technologijų ant plėvelės lengva atspausdinti paveiksliuką, kurį galima pritaikyti prie interjero. Tai gali būti jau esamas paveikslas arba originali nuotrauka. Be to, nuotrauką jūs galite pateikti savo.

Nepriklausomai nuo gamintojo, matinė plėvelė atrodys idealiai. Polivinilchlorido plėvelė turi  ypatybių bei savybių, kurios yra labai praktiškos buityje.

Įtempiamos  plėvelės pranašumai  – ji yra atspari vandeniui ir pakankamai praktiška. Nedegi. Ši savybė leidžia ją naudoti patalpose, kurioms taikomi didesni priešgaisrinės saugos reikalavimai. Nereaguoja į agresyviųjų cheminių medžiagų poveikį. Atspari temperatūros režimo kaitai.