Matinės įtempiamos lubos yra pačios populiariausios. Būtent baltas šio tipo lubas galime net pavadinti klasika. Jos nuostabiai atrodo prie visų interjero stilių bei detalių ir tinka bet kuriai patalpai, kurioje lubos atlieka tik savo vaidmenį ir neišsiskiria iš interjero. Jos atrodo tiesiog kaip lygios idealios baltos lubos, kurios yra nepavaldžios laikui!

Matinės įtempiamos lubos gaminamos iš PVC plėvelės, kuri yra ilgaamžė ir pasižymi itin geromis savybėmis! Ši plėvelė labai praktiška: netrūkinėja, neblunka, nesugeria kvapų, ant jos nesikondensuoja drėgmė. Net ir praėjus 10 ar daugiau metų po lubų montavimo, jos atrodys lyg ką tik sumontuotos.

Baltos matinės lubos patrauklios ne tik puikiomis savo savybėmis, bet ir itin žema kaina. Montavimas trunka vos 1 ar 2 dienas, o darbų metu beveik nesusidaro šiukšlių.

Šio tipo įtempiamas lubas galima montuoti tiek naujai, tiek ir senai įrengtose patalpose. Tačiau prieš montavimą, reikėtų patalpą tinkamai paruošti. Jei matinės įtempiamos lubos bus montuojamos naujai įrengtose patalpose, rekomenduojama jas montuoti prieš tapetavimą arba prieš sienas dažant antrą kartą. Patalpoje turi būti suvedžiota elektros instaliacija, įrengtos ventiliacijos bei kitos angos. Tuo atveju, jei norite įtempiamų lubų jau įrengtose patalpose, prieš pradedant darbus turite užtikrinti patogų priėjimą prie sienų. O taip pat, nuo sienų pašalinti paveikslus, veidrodžius ir aštrius išsikišimus.

Matinių lubų faktūra itin palanki spaudai. Tad šiuolaikinių technologijų dėka ant plėvelės galima lengvai atspausdinti jūsų pasirinktą vaizdą ar nuotrauką, kuri interjerui suteiks išskirtinumo ir originalumo. Įtempiamos lubos, ant kurių atspausdinta nuotrauka, atrodys tiesiog įspūdingai ir vaidins vieną iš pagrindinių jūsų interjero vaidmenų.

Kokiose patalpose dažniausiai montuojamos matinės įtempiamos lubos?

Matinės lubos yra universalios ir praktiškos. Jos montuojamos įvairiose namų patalpose, pavyzdžiui, svetainėje, virtuvėje, vaikų kambaryje, miegamajame ar koridoriuje. Taip pat jos puikiai atrodys ir kitos paskirties patalpose, tokiose kaip grožio salonas, biuras, mokykla, vaikų darželis ir panašiai. Jas galima montuoti net vasarnamyje, jei jis yra periodiškai šildomas, ar baseine, nes jos visiškai nebijo drėgmės!

Kokių plėvelių matines lubas siūlome savo klientams?

„Bauf“ plėvelė

BAUF yra viena iš pirmaujančių PVC plėvelių įtempiamoms luboms tiekėjų, turinti dešimties metų gamybos, plėtros ir tradicijų istoriją.
Technologiškai naujas rekordinio stiprumo gaminys, leidžiantis įgyvendinti drąsiausius ir nestandartinius dizaino sprendimus.

„MSD“ plėvelė

MSD foto

2002 m. MSD gamykla pirmoji pasaulyje sukūrė 5 metrų pločio plėvelę ir tapo pasauliniu PVC plėvelės tiekimo lyderiu. MSD rinkai tiekia aplinkai nekenksmingas ir turi didžiauasią pasirinkimą įvairių tekstūrų, spalvų ir pločių plėveles. Gamykla, nuolat bendradarbiaudama su pažangiausiomis laboratorijomis ir pažangias šiuolaikines technologijas.

„MSD Euro“ plėvelė

MSD euro foto

2023 metais MSD gamykla pradėjo teikti specialiai Europos rinkai skirtą plėvelę „MSD EURO“, kuri turi priešgaisrinės saugos sertifikatą Bs1D0, bei paženklintą CE ženklu. MSD labiausiai paplitusi plėvelė pasaulyje. Pagal gamintojų pateiktus duomenys: 8 iš 10 klientų pasirenka MSD plėvelę.

„Teqtum“ plėvelė

Inovatyvi plėvelė TEQTUM EURO atitinka visus ES šalims keliamus reikalavimus ekologiškumas, saugumas, mechaninis stiprumas ir terminis stabilumas. Naudojimo metu neišskiria kenksmingų medžiagų ar nemalonaus kvapo. Iki 5 metrų pločio medžiaga, kuri sėkmingai išlaikė sudėtingus testus ir gavo teisę būti pažymėta CE (Europos korespondencija).

„Teqtum“ sertifikatai