Dviejų lygių įtempiamos lubos – įdomus bei išskirtinis lubų apipavidalinimo variantas, kuris patalpai suteiks itin įspūdingą vaizdą. Tokio tipo įtempiamos lubos labai gražiai ir estetiškai išskirs tam tikrą patalpos erdvę ir vaidins vieną iš svarbiausių vaidmenų interjero visumoje. Jos ne tik puikiai atrodo, tačiau ir gali paslėpti visus jūsų lubų trūkumus, išsikišimus ir nelygumus.

Šio tipo įtempiamos lubos tai jūsų fantazijos ir individualių sprendimų, netikėtai atsiradusių idėjų kūrinys. Įtempiamos lubos gali būti ne tik dviejų, bet ir trijų ar net daugiau lygių priklausomai nuo to, kokias jas įsivaizduojate.

Kiekvienas iš šių lubų lygių gali būti pagamintas iš skirtingų tipų įtempiamų lubų. Dažniausiai yra derinamos matinės ir blizgios lubos. Tačiau tarpusavyje galite derinti bet kokio tipo įtempiamas lubas, pavyzdžiui, blizgias ir satinines, matines ir skaidrias, blizgias ir skaidrias ir pan. Taip pat galima naudoti tik vieno tipo įtempiamas lubas abiem lubų lygiams. Derinant tipus tarpusavyje, neretai vienas iš jų būna baltas, o kitas kitokios spalvos ar faktūros.

Dviejų lygių įtempiamos lubos su apšvietimu

Kaip ir kelių lygių lubos, taip ir tokių įtempiamų lubų apšvietimas, reikalauja jūsų fantazijos. Šio tipo lubas galima derinti su LED lemputėmis, LED juostomis tarp lygių, įspūdingais šviestuvais ar tiesiog skaidria PVC plėvele, kuri puikiai atstos šviestuvus.

Prieš nuspręsdami, koks apšvietimas bus derinamas su lubomis jūsų pasirinktoje patalpoje, pasitarkite šiuo klausimu su MB „Lubų menas“ įtempiamų lubų ekspertais. Jie jums patars, koks apšvietimas bus tinkamiausias jūsų individualiu atveju ir kokia kaina.

Kokiose patalpose šios įtempiamos lubos atrodo gražiausiai?

Kelių lygių įtempiamos lubos efektingai išskiria erdvę ir atrodo labai išskirtinai, todėl šio tipo lubos puikiai tiks:

  • Patalpoje, kurioje yra įrengta ir virtuvė ir svetainė;
  • Vaikų kambaryje, kuris priklauso dviem vaikams, ir norite kambaryje išskirti dvi erdves;
  • Jei norite patalpoje sukurti išskirtinį dizainą;
  • Jei jūsų lubos turi daug trūkumų, kuriuos norite paslėpti, ir yra nelygios;
  • Jei planuojate patalpą apšviesti rik LED lemputėmis ir norite išskirti lempučių juostą lubose.