Pakabinamos lubos: atlikti darbai

Tam, kad būtų lengviau pasirinkti, kokios pakabinamos lubos bus montuojamos jūsų namuose, verta peržvelgti jau įgyvendintas lubų idėjas. Todėl tikimės, jog šie pakabinamų lubų vaizdai padės jums apsispręsti. Šioje galerijoje pavaizduotos įvairaus tipo pakabinamos lubos svetainėje, miegamajame, vaikų kambaryje, koridoriuje, virtuvėje, vonioje ir kitose patalpose. Norėdami pasitarti, kokios lubos jūsų atveju būtų pačios tinkamiausios, galite susisiekti su mumis kontaktais, kurie yra nurodyti kontaktų skiltyje.

  • Mes dirbame Vilniuje ir Kaune
  • Atliekame ir mažų patalpų montavimą (Virtuvėje, Vonioje, WC, ir t.t.)
  • Darbų atlikimas per 3-10 darbo dienas
  • Dirbame ir senos statybos pastatuose
  • Rezervuokite laiką matavimams → +370 647 47 647

Kas yra pakabinamos lubos?

Tai dažniausiai aliuminis karkasas, kuris yra padengtas matine, blizgia, satinine, pusiau skaidria ar kito tipo PVC plėvele arba specialiu audiniu. Pakabinamos lubos išsiskiria ne tik patrauklia kaina, bet ir savo išskirtine kokybe: jos yra itin patvarios.

Pakabinamų lubų gamyba

Gaminame įvairių tipų pakabinamas lubas. Jos gali būti matinėsblizgios, satininės, su nuotrauka, kelių lygių, pusiau permatomos ar net faktūrinės.  Siūlome ne tik gausų pakabinamų lubų pasirinkimą, bet ir gausią spalvų paletę: galime pasiūlyti ir jau klasika tapusias baltas lubas, ir jūsų pasirinktų spalvų (nebūtinai vienos spalvos) lubas. Taip pat ant lubų galime perkelti pasirinktą vaizdą ar paveikslėlį, kuris jūsų namuose sukurs išskirtinį dizainą.

Kelių lygių lubos taipogi jūsų neįpareigoja. Galite derinti spalvas, raštus tarpusavyje ir taip sukurti individualias lubas, kurios jūsų namuose vaidins išskirtinį vaidmenį.

Pasirinktos lubos derinamos su apšvietimu. LED apšvietimas gali būti standartinis arba suprojektuotas pagal jūsų individualų užsakymą.

DĖMESIO! Prieš pasirinkdami, kokios pakabinamos lubos bus sumontuotos jūsų namuose ar kitose pasirinktose patalpose, pasitarkite su pakabinamų lubų specialistu!

Naudinga pasidomėti:

Pakabinamų lubų montavimas

Pakabinamų lubų montavimas – greitas procesas. Jos yra sumontuojamos per 1-2 dienas (priklausomai nuo projekto sudėtingumo), todėl jums neteks ilgai laukti. Taip pat montuojant šio tipo lubas beveik nesusidaro šiukšlių. Tad jei nusprendėte savo senąsias lubas pakeisti pakabinamomis galite nesibaiminti dėl dulkių ir kitų nešvarumų gausos.

Garantija

Mes ne tik pagaminsime ir sumontuosime jums lubas, bet ir suteiksime garantiją. Suteikiame 24 mėn. garantiją atliktiems darbams ir net 10 metų garantiją pakabinamos luboms.